Ціни на катання в Буковелі – зимовий сезон 2019 року

Ціни на катання в Буковелі – зимовий сезон 2019 року

Буковель – один із найбільш успішних курортів України. Більше 60 спусків для катання на лижах, бордах і навіть санках; вечірки, СПА-процедури, сауни… Це тільки невелика частина розваг у комплексі. Чимало туристів цікавляться цінами катання на лижах/бордах у Буковелі. Тож подаємо найновішу інформацію про вартість скі-пасів на катання.

Скі-паси – ваш пропуск на катання в Буковелі

Якщо ви вперше зібралися на гірськолижний курорт, вам слід ознайомитися із тутешніми  найпростішими термінами та правилами.

Отож після приїзду в Буковель, вам потрібно купити скі-пас. Це пропускна карта на підйомники, а отже й на катання різного виду. Скі-пас – це карточка завбільшки із звичайну кредитку, де вміщений спеціальний чіп. Тут зберігаються дані про вибрану ділянку катання, термін дії, основні дані власника. Інформацію зчитує турнікет під час проходу на підйомник. Залежно від вибраного виду скі-пасу, ви можете скористуватися ним одноразово або використовувати протягом декількох годин чи днів.

Щоб скористатися скі-пасом, достатньо піднести його до спеціального зчитувача. Де він знаходиться? Власне, помилитися важко: на курорті завжди людно, тож зорієнтуватися за натовпом простіше простого. Під час зчитування система отримає інформацію і, якщо ви не порушуєте правила користування картою, пропустить вас. За правилами курорту, не можна передавати карту іншим особам, навіть якщо ви не використали весь час пропуску.

  • Звичайно, ви можете спробувати перекупити/позичити скі-пас у друзів чи людей, які їдуть раніше, аніж закінчується термін дії їхньої картки. Проте часом через це пропуски нуліфікують, а у відвідувачів виникають зайві проблеми. Так, адже потік людей не зменшується, тоді як вам доведеться йти «проти течії», щоб вийти з місця пропуску.
  • Ще одна порада, яка полегшить вам проходження. Часто у лижних куртках є спеціальні кишені на рукавах, передбачені для скі-пасів. У такому випадку буде достатньо піднести рукав до зчитувача і дочекатися сигналу.

Скільки коштує скі-пас у Буковелі: ціни «Зима 2019»

Вартість скі-пасів у Буковелі залежить від сезону катання. Звичайно, в листопаді і березні ціни скі-пасів нижчі, аніж в пік сезону – грудень-лютий.

Подаємо останні ціни катання на лижах в Буковелі. Проте перевіряйте вартість на офіційному сайті чи безпосередньо на місці.

 

Чудовий відпочинок у Буковелі після насиченого дня

Гірськолижний курорт Буковель – це неймовірні пригоди і насичені емоції. Такий відпочинок надихає, проте й добряче виснажує. Тому запрошуємо у наш затишний готель Bukville, що знаходиться в самому серці курорту Буковель. У нас доступні ціни на проживання в Буковелі, хороший сервіс та зручні номери. Веселої зими:)